12:42   AKARYAKIT İSTASYONUNDA FİYATLARA İSYAN EDEN VATANDAŞ: "ÇEK BENİ ÇEK, MAZOT 30 LİRA,YAZIKLAR OLSUN"   12:41   EREN ERDEM`E DERT YANAN ŞİLELİ ÇİTFÇİ: "BU GİDİŞLE 10 LİRAYI GÖRÜR EKMEK"   12:37   ALİ ÖZTUNÇ, HASTANE RANDEVU SİSTEMİNİN ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ: "VATANDAŞLAR DOKTOR RANDEVUSU ALMAK İÇİN MİLLETVEKİLİNİ ARIYOR"   12:23   SAADET PARTİSİ`NDEN MADIMAK MESAJI: “ACIMIZI UNUTMAMAK VE YARALARIMIZI SARMAK TEMENNİSİYLE HAYATINI KAYBEDEN 35 VATANDAŞIMIZI RAHMETLE ANIYORUZ”   12:19   ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ: “HİPERMARKETLER SERMAYE GÜCÜYLE ÇOK UCUZA ALDIĞI MALDAN KURBANLIK SATARAK BÜYÜK ORANDA KÂR ELDE EDİYOR”   12:02   GARO PAYLAN`DAN ASGARİ ÜCRET ELEŞTİRİSİ: "BİN ODALI SARAYDA YAŞAYAN, GECEKONDUDA YAŞAYAN DAR GELİRLİ EMEKÇİNİN HALİNDEN HİÇ ANLAR MI?"   12:01   MERSİN BÜYÜKŞEHİR`DEN GÖRME ENGELLİ BİREYLERE YÖNELİK ‘BAĞIMSIZ HAREKET BECERİLERİ` KURSU   11:52   KILIÇDAROĞLU: “ACISINI İLK GÜNKÜ GİBİ YÜREĞİMİZDE HİSSETTİĞİMİZ, SİVAS KATLİAMINDA YİTİRDİĞİMİZ CANLARIMIZI SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM”   11:43   SİİRTLİ VATANDAŞ: "DEĞİL TATİLE GİTMEYİ BİR ŞEHİRDEN BİR ŞEHİRE BİLE GİTMEYE ZORLANIYOR İNSAN"   11:40   MADIMAK YÜREKLERDE YANIYOR   11:39   MERAL AKŞENER: “29 YIL ÖNCE MADIMAK OTELİ`NDE, YÜREĞİMİZE DÜŞEN ATEŞİN ACISI HÂL İÇİMİZDE”   11:22   TAŞCIER`DEN BAKAN KASAPOĞLU`NA "MÜZEKART" SORUSU: "GENÇLER NEDEN SADECE KİMLİK KARTLARINI GÖSTEREREK GİREMİYOR"   11:21   AKSARAYLI VATANDAŞ, KİRA FİYATLARINA TEPKİLİ: "YÜZDE 25`TEN FAZLA ARTIŞ OLURSA HAKKINIZI ARAYIN DİYORLAR, ADALET VAR MI Kİ KİME ŞİKAYET EDECEĞİM"   11:15   CHP’Lİ MUTLUAY, İŞLENEN, İNSANLIK SUÇUDUR VE AFFEDİLEMEZ   11:11   AYLİN NAZLIAKA: ANKARA YENİDEN DEMOKRASİNİN KALBİ OLACAK   10:25   KILIÇDAROĞLU`NDAN GELECEK PARTİLİ NİHAL OLÇOK`A BAŞSAĞLIĞI TELEFONU   09:54   MERSİN BÜYÜKŞEHİR, “KÖPEK ATIK İSTASYONU” SAYISINI İKİ KATINA ÇIKARDI   07:30    TAŞKIN, MADIMAK KATLİAMINDA YAŞAMINI YİTİRENLERİ ANDI   01:41   EK GÖSTERGE VE ÖĞRENCİ AFFINI İÇEREN TORBA TEKLİF, TBMM GENEL KURULU`NDA KABUL EDİLDİ... MECLİS TATİLE GİRDİ   23:55   MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN ÖZGECAN ASLAN BARIŞ MEYDANI’NA KAZANDIRDIĞI SANATSAL ALANLAR TAHRİP EDİLİYOR   
 
     
   

BABACAN: DEMOKRATİK SİYASETE YÖNELEN SALDIRILARI VE SİYASETÇİLERE VERİLEN HAKSIZ CEZALARI HEP BERABER GÖĞÜSLEYECEĞİZ


Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Demokratik siyasete yönelen saldırıları ve siyasetçilere verilen haksız cezaları hep beraber göğüsleyeceğiz. Seçim yaklaştıkça haksızlık çoğalacak. İnsanlara haksızlık yapanları, çifte standart uygulayanları sandıkta bir güzel yeneceğiz. Seçim günü geldiğinde logomuza, damlamıza o evet mührünü öyle bir basacağız ki Beştepe`de birileri oturduğu yerden zıplayacak” dedi.

 

Tarih : 15 Mayıs 2022 Pazar 17:25   Okunma : 272

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Demokratik siyasete yönelen saldırıları ve siyasetçilere verilen haksız cezaları hep beraber göğüsleyeceğiz. Seçim yaklaştıkça haksızlık çoğalacak. İnsanlara haksızlık yapanları, çifte standart uygulayanları sandıkta bir güzel yeneceğiz. Seçim günü geldiğinde logomuza, damlamıza o evet mührünü öyle bir basacağız ki Beştepe`de birileri oturduğu yerden zıplayacak” dedi.

Ali Babacan, bugün partisinin Ankara Keçiören ilçe kongresinde konuştu. Babacan, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz sene oran olarak üye sayısını en fazla artıran parti, DEVA Partisi olmuştu. İktidar partisinin üye kayıtlarımızı engelleme çabalarının hiçbirisi işe yaramadı. Son dönemde üye sayısını en fazla artan siyasi parti, DEVA Partisi oldu. Tam 11 bin 693 kişi daha DEVA Partili oldu. 150 bin üyeyi geçtik. Üye kaydı için çaba gösteren teşkilat mensuplarımızı yürekten kutluyorum.

“ETKİNLİKLERİ ENGELLENEN GENÇLERİN YANINDAYIZ”

DEVA Partisi, çocuğuna harçlık veremeyen annenin, dükkanında masraf olmasın diye elektriğini açamayan esnafın; tohum, gübre, mazot, elektrik fiyatları altında ezilen çiftçilerimizin yanında. Biz, her gün canını dişine takarak ekmeğinin peşinde koşan kurye arkadaşlarımızın, ülkesinin özgürlüğü için mücadele eden, basit etkinlikleri bile engellenen gençlerin yanındayız. Beraat ettikleri halde hakları iade edilmeyen KHK`lıların yanındayız. Ayrımcılığa uğrayan tüm vatandaşlarımızın yanındayız. Bizi arayan, orada bulur.

“SİYASETÇİLERE VERİLEN HAKSIZ CEZALARI HEP BERABER GÖĞÜSLEYECEĞİZ”

Meclis seçimlerinde DEVA Partisi büyük bir zafer kazanacak. Bizim adayımız, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde en büyük zaferi kazanacak. Demokrasimizi hep beraber kurtaracağız. Demokratik siyasete yönelen saldırıları ve siyasetçilere verilen haksız cezaları hep beraber göğüsleyeceğiz. Seçim yaklaştıkça haksızlık çoğalacak. İnsanlara haksızlık yapanları, çifte standart uygulayanları sandıkta bir güzel yeneceğiz. Seçim günü geldiğinde logomuza, damlamıza o evet mührünü öyle bir basacağız ki Beştepe`de birileri oturduğu yerden zıplayacak.

“DEVA PARTİSİ`Nİ YILDIRMAYI ANCAK RÜYANIZDA GÖRÜRSÜNÜZ”

Gaziantep Demokrasi Meydanı`nda miting yapacağız diye gerekli tedbiri almaları için bilgi veriyoruz. İlk önce ‘uygun` diyorlar. Biz bunu Gaziantep`e duyurunca bir yerlerden belli ki ayar geliyor. Baskı görüp, kendi verdikleri onayı iptal ediyorlar. Gaziantepli vatandaşlarımızın sözüm ona mitinge gitme zahmetini artırmak için Antep Kalealtı`nda yer gösteriyorlar. Oyuna bakın. ‘Yokuş yaparsak ilgi azalır` diye zannediyorlar. Bunlar beyhude. DEVA Partisi`ne gönül vermiş tek bir kişiyi bile bu oyunlarla yolundan döndüremezsiniz. DEVA Partisi`ni yıldırmayı ancak rüyanızda görürsünüz.

“BÜTÜN BELGELER MAHKEMEYE GİTSİN Kİ GERÇEK ORTAYA ÇIKSIN”

Koskoca devletin valisini kendilerine maşa ettiler. Yazık, değmez. Mülki idare amirlerimizin bir partinin neferi haline gelmesi kabul edilemez. Gaziantep`te DEVA Partisi`yle ilgili suç duyurusunda bulunacaklarmış. Merakla bekliyoruz. Başvursunlar. Bütün belgeler mahkemeye gitsin ki gerçek ortaya çıksın. Buyurun, gidip suç duyurusunda bulunun. Biz, işini dosdoğru yapanlardanız.

“İKTİDARIMIZIN İLK 6 AYINDA KRİZ ORTAMINI ARKAMIZDA BIRAKACAĞIZ”

Enflasyonu tek haneye yine biz düşüreceğiz. Daha önce yaptık, evelallah yine yapacağız. İktidarımızın ilk altı ayında kriz ortamını arkamızda bırakacağız. Asgari ücret, açlık sınırının altında kalmayacak. Halkımızın alım gücünü artıracağız. Ücretlilerin üzerindeki vergi yükünü düşüreceğiz. Yoksuldan alıp zengine veren kur korumalı mevduat uygulamasına son vereceğiz.

“ÜLKEYİ ÇOK YÜKSEK ENFLASYON İÇİNDE SEÇİME GÖTÜRECEKLER”

Her türlü seçim popülizmini yapacaklar. Bol keseden dağıtmaya çalışacaklar. Parayı nereden bulacaklar? Dönecekler Merkez Bankası`na, ‘bas parayı`… Onun için enflasyonu düşüremeyecekler. Bol keseden dağıttığınız her şey, dönüp daha yüksek enflasyon olarak gelecek ve milletimizi vuracak. Ülkeyi çok yüksek enflasyon içinde seçime götürecekler.

“PARA BASTIRDIĞINIZDA ENFLASYONUN ARTACAĞINI TEK BİLMEYEN SAYIN ERDOĞAN HERHALDE”

Düşük faizli krediyi açıkladığınız anda konut fiyatlarını zıplattınız. Çünkü ekonomi nasıl yönetilir, bilmiyorsunuz. Keçiören`den emlak komisyoncusu arkadaş çağırayım, ekonomiyi bunlardan daha fazla bilir. Alacak-satacak kişiler enflasyonun artacağını gayet iyi görüyor. Çünkü bu hükûmet, Merkez Bankası`na para bastırmaya başladı. Para bastırdığınızda enflasyonun artacağını herkes biliyor. Tek bilmeyen Sayın Erdoğan kaldı herhalde.

“HESAPSIZ KİTAPSIZ PARA BASMAYA DEVAM EDERLERSE TÜRKİYE HİPERENFLASYON DÖNEMİNE GİRER”

Şu para basma alışkanlığı tam bir hastalık. Uyuşturucu bağımlılığı gibi bir şey. Nereden kaynak bulacağım diye uğraşmanıza gerek yok. Merkez Bankası`na ‘Oğlum, para bitti, bas parayı` diyorsunuz. Bitince, ‘Yetmedi, biraz daha bas` diyorsunuz. Hesapsız kitapsız para basılan ülkede enflasyon artar. Hatta hiçbir planınız, programınız yokken bunu yapıyorsanız enflasyonu patlatırsınız. Türkiye, kronik yüksek enflasyon döneminde. Eğer hesapsız kitapsız para basmaya devam ederlerse Türkiye hiperenflasyon dönemine girer. Açıkça uyarıyorum. Bu millete bu kötülüğü yapmayın. Ne kadar para basarsanız, tedavüldeki paranın değerini o kadar düşürürsünüz.”

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  GÜNCEL HABERLER

 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 
 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 


 


  SOSYAL MEDYA


  GAZETELER
 
 

 mersinerji.com
ANKA Haber Ajansı
Abonesidir

 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinerji.com © Copyright 2017-2022 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA