28 Eylül 2022 Çarşamba

21:40   MSB: GÖLCÜK TERSANE KOMUTANLIĞIMIZDA MEYDANA GELEN İŞ KAZASINDA SÖZLEŞMELİ ER ENES BIYIK ŞEHİT OLDU   21:11   CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU, DAVUTOĞLU`NU ZİYARET ETTİ   21:06   KILIÇDAROĞLU: “AH ERDOĞAN AH… KAFANDAKİ TİLKİLER KAÇINILMAZ OLARAK DİLİNE VURUYOR. KADIN HAKLARINA İNANMAYAN SEN, BUNU SADECE OY ALMAK İÇİN BİR İŞ GİBİ GÖRÜRSÜN”   19:19   TGC BAŞKANI OLCAYTO: SANSÜR, SADECE HABERİ, KİTABI, SİNEMAYI, SANATI ETKİLEMİYOR. GİYİMİMİZE, YAŞAM BİÇİMİMİZE KADAR DAYATILAN BİR SANSÜR SÖZ KONUSU   18:50   ŞANLIURFA`NIN ULUAĞAÇ KÖYÜNDE ÖĞRENCİLER, KOMŞU KÖYDEKİ OKULA YÜRÜYEREK GİDİP GELİYOR: “İKİ YILDIR SERVİSİMİZ YOK. KIŞIN ÇOK ZORLANIYORUZ. YETKİLİLERDEN SERVİS İSTİYORUZ”   18:49   ERDOĞAN: YILBAŞINDA TÜM KESİMLERİN GELİRLERİNİ CİDDİ ŞEKİLDE YÜKSELTEREK REFAH KAYBINI GİDERMEKTE KARARLIYIZ   18:37   GENEL İŞ`TEN KEMAL KILIÇDAROĞLU`NA ZİYARET   18:27   EGM: MERSİN`DEKİ TERÖR SALDIRISIYLA İLGİLİ PAYLAŞIM YAPAN 22 SOSYAL MEDYA KULLANICISI HAKKINDA ADLİ İŞLEM BAŞLATILDI   18:10   RİZE`DE GAZETECİ GENÇAĞA KARAFAZLI`NIN YARGILANDIĞI DAVANIN DURUŞMASI 20 ARALIK`A ERTELENDİ   18:02   ABDURRAHMAN TUTDERE, SİNCİKLİ DEPREMZEDELERİN MAĞDURİYETİNE DİKKAT ÇEKTİ: "NEDEN MUHAMMED MUSTAFA`YI KIŞIN SOĞUĞUNDA KONTEYNERE MECBUR BIRAKIYORSUNUZ?"   17:50   KILIÇDAROĞLU: GÖLE`DE MEYDANA GELEN DEPREM NEDENİYLE BÖLGEDEKİ TÜM VATANDAŞLARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM   17:50   TBB BAŞKANI SAĞKAN: "TAHİR ELÇİ CİNAYETİNİN GÜNLÜK SİYASİ HESAPLARA ALET EDİLMESİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”   17:42   VELİ AĞBABA: "SEN DEVLETSİN, TERÖRİSTSE NİYE SERBEST BIRAKTIN, NİYE TAKİP ETMEDİN? BU TERÖRİST, PKK İLE ÇÖZÜM SÜRECİ YÜRÜTÜLÜRKEN SERBEST BIRAKILMIŞ"   17:31   OYA ERSOY: "MAHSA AMİNİ`NİN ÖLDÜRÜLMESİNİN PROTESTO EDİLMESİ ESKİŞEHİR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ`NÜ NEDEN RAHATSIZ ETMİŞTİR?”   17:30   MSB: SURİYE`NİN KUZEYİNDE SALDIRI HAZIRLIĞINDA OLDUĞU TESPİT EDİLEN VE TACİZ ATEŞİ AÇAN 13 PKK/YPG`Lİ TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ   17:18   ÜRETİCİLERDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN`A "ELEKTRİK" TEPKİSİ: "ÇİFTÇİLER ELEKTRİK DESTEĞİ İSTİYOR"   17:15   SES MALATYA ŞUBESİ`NDEN `PROMOSYON` EYLEMİ: “ÜCRETLERİMİZ ÜZERİNDEN BANKALARIN ELDE ETTİĞİ KÂRDAN PAYIMIZI İSTİYORUZ"   16:53   KILIÇDAROĞLU İLE UYSAL BİR ARAYA GELDİ. KILIÇDAROĞLU MERSİN`DEKİ SALDIRIYI KINADI: "İNSANLIK SUÇUNA KARŞI ORTAK TAVIR TAKINMAK DA SİYASETÇİ OLARAK BİZİM GÖREVİMİZ"   16:36   MUSTAFA SARIGÜL: TARAFSIZ CUMHURBAŞKANI , GÜÇLÜ BİR MECLİS VE BAĞIMSIZ YARGIDAN YANAYIZ   16:35   OKTAY VURAL: "BİRİLERİNİN EGOLARI, İDEOLOJİK HEDEFLERİ ÜLKENİN HEDEFİ HALİNE GELİYOR. BEDELİNİ DE MAALESEF BU MİLLET ÖDÜYOR"  
 
     
   

81 İLİN CHP GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI, İSTANBUL`DA 3 GÜN SÜRECEK TOPLANTI YAPACAK


CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik, partisinin 81 il gençlik kolları başkanıyla İstanbul`da 3 gün sürecek toplantı yapacaklarını duyurdu. Killik, yarınki programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu`nun da katılacağını söyledi.

 

Tarih : 12 Ağustos 2022 Cuma 16:18   Okunma : 265

Haber: ÇAĞATAN AKYOL - Kamera: SADIK KARAKULOĞLU

CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik, partisinin 81 il gençlik kolları başkanıyla İstanbul`da 3 gün sürecek toplantı yapacaklarını duyurdu. Killik, yarınki programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu`nun da katılacağını söyledi.

CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik, gençlik kolları il başkanları toplantısının bugün İstanbul`da başlayacağını söyledi. Programın detaylarını ANKA Haber Ajansı`na anlatan Killik, tüm illerin gençlik kolları başkanlarıyla 3 gün kampa gireceklerini belirtti. Killik, CHP`nin gençlik politikalarının ne olması gerektiğiyle ilgili önerileri ve fikirleri ele alacaklarını vurguladı.

"İLK DEFA OY KULLANACAK 7,5 MİLYON SEÇMENİ KAPI KAPI ZİYARET EDECEĞİZ"

“Gençlik kolları başkanlarımızın sahadaki gözlemlerini, şehirlerindeki problemleri buraya aktarmalarını sağlayacağız” diyen Killik, şöyle konuştu:

“Burada yaptığımız toplantının bitişinde de tüm Türkiye`ye bir politika açıklayacağız. CHP Gençlik Kolları, Türkiye`deki gençlere neler söylüyor? Türkiye`deki gençliğin sorunları neler? Bunları raporlayıp partimizin yöneticilerine aktaracağız. 3 günlük böyle verimli bir toplantı. Tabii İstanbul`da yapıyoruz bunu. Çünkü ilk defa oy kullanacak genç seçmenlerle ilgili İstanbul`da bir lansman düzenledik ve burayı pilot bölge olarak seçtiğimizden dolayı buradan başlattık. Bunu 81 ile yaydık ve Türkiye`de ilk defa oy kullanacak 7,5 milyon seçmeni kapı kapı ziyaret edeceğiz. Bunun başlangıcı İstanbul`dan yapıldı. Toplantıyı da bu şekilde İstanbul`da gerçekleştiriyoruz.”

“GENÇ SEÇMENLE İLETİŞİM KURUYORUZ”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu`nun “Demokrat Amcan” imzasıyla ilk defa oy kullanacak gençlere yönelik kaleme aldığı mektuplara ilişkin de olumlu dönüşler olduğuna dikkat çeken Killik, şöyle devam etti:

“Bunun en güzel yanlarından bir tanesi, insanlar bazen annelerini, babalarını karşılarına alıp ‘Ben o mektubu almak istiyorum, siz niye kapıyı kapattınız` diyerek karşılarına alıyorlar ve bizim arkadaşlarımıza kapıyı açarak mektubu alıyorlar, sohbet ediyorlar. Bir eleştirileri varsa onları söylüyorlar. Ülkenin durumuyla ilgili yorumlarını söylüyorlar. Biz de bunların hepsini raporluyoruz. Hem arkadaşlarımızı evlerinde, kapılarında ziyaret etmiş oluyoruz hem de bu sayede genç seçmenle iletişim kurmuş oluyoruz. Çok verimli gidiyor. Geri dönüşü bizim için çok harika diyebilirim.”

“GENÇLERİN SORUNLARINI PARTİNİN YÖNETİCİLERİNE AKTARIYORUZ”

Partisinin gençlerle ilgili söyleyeceklerinin Gençlik Kolları`nın raporladığı veriler üzerinden belirlendiğini kaydeden Killik, "Çünkü biz doğrudan genç seçmenle konuşuyoruz ve onları dinleyerek aslında sorunları, beklentileri partinin üst yöneticilerine aktarıyoruz. Onlar da bir konuyla ilgili fikir belirteceklerinde, konuşacaklarında bunlardan yararlanıyorlar. Parti Genel Başkanımızın, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu`nun söylediği pek çok şey aslında sahada edinilen tecrübelere dayanıyor, oradan alınan verilere dayanıyor. Bu noktada partinin de çok yararlandığını söyleyebiliriz.”

“İSTANBUL 81 İLİN MOZAİĞİ”

Gençlik kolları çalışması için İstanbul`un seçilmesine ilişkin de Killik, “Türkiye`deki 81 ilin aslında birleşim kümesi İstanbul. Burada her bölgeden, her gruptan, her inanç grubundan, her şehirden memleketlilerini bulabiliyor insanlar. İl gençlik okulları başkanlarımız da burada aynı zamanda kendi hemşeri gruplarıyla bir araya gelecekler. O yüzden İstanbul küçük bir Türkiye mozaiği olduğu için burada gerçekleşirdik” diye konuştu.

YARINKİ PROGRAMA KILIÇDAROĞLU DA KATILACAK

Killik ayrıca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu`nun da yarınki toplantıya katılacağını belirterek, “Genel Başkanımız, il gençlik kolları başkanlarımızı ve onların düşüncelerini alacak” dedi. 

 

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  GÜNCEL HABERLER

 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 
 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 
 


  SOSYAL MEDYA


  GAZETELER
 
 

 mersinerji.com
ANKA Haber Ajansı
Abonesidir

 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinerji.com © Copyright 2017-2022 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA