19:40   CHP’LI KADıN MILLETVEKILLERI: "ÜLKEMIZI, İSTANBUL SÖZLEŞMESI’NDEN ÇEKEN İRADEYE BOYUN EĞMEYECEĞIZ"   19:24   CHP’LI ÖZGÜR ÖZEL: BERGAMA KÖYLÜSÜ DOSTUNU DÜŞMANıNı GÖRDÜ   18:45   RAMAZAN SOFRALARı BÜYÜKŞEHIR’LE BEREKETLENIYOR   18:05   TOROSLAR’DA FıRıNLARA RAMAZAN DENETIMI   16:50   TOROSLARıN ZIRVESINDE IKINCI KıR KÜTÜPHANESI AÇıLDı   16:30   ÇAYDA TABAN FIYAT TEKLIFINE CUMHUR İTTIFAKı’NDAN RET   11:47   BÜYÜKŞEHIR ,YOL YAPıM VE BAKıM EKIPLERININ MESAISI ERDEMLI’DE SÜRÜYOR    11:25   CHP LIDERI’NDEN SÖKÜLEN AFIŞLERE TEPKI: "YETIM AĞLADıĞıNDA ARŞ TITRER ARŞ!"   11:15   KORONAVIRÜS GENELGELERI YAYıMLANDı, KAMUDA ÇALıŞMA SAATI DEĞIŞTI   10:49   HASAN YıLDıRıM: SORUMLULUĞUMUZUN BILINCINDEYIZ   10:42   MESKİ, VATAN CADDESI’NIN SU BASKıNı SORUNUNA SON VERDI   06:46   CHP MERSIN İL BAŞKANLıĞı PARTI BINASıNA "128 MILYAR DOLARA NEREDE?" AFIŞINI ASTı   23:50   BOĞAZIÇI PROTESTOLARı 100. GÜNÜNDE: "DEĞIL 100 GÜN, DEĞIL 6 AY GEREKIRSE BIN GÜN SÜRECEK VE SONUNDA DIRENIŞ KAZANACAK"   22:00   TOROSLAR BELEDIYESI’NDEN KORONAVIRÜSLE MÜCADELEDE BIR YıL    21:36   YAŞAMAK IÇIN MEZITLI’YI SEÇEN RUSLARDAN BELEDIYEYE ZIYARET   20:45   EŞININ ŞIDDET UYGULADıĞı KADıN MIKROFONU ALDı HAYKıRDı: "ÖLMEK İSTEMIYORUM, YAKMAYıN BIZI, SESIMIZI DUYUN"   20:12   BÜYÜKŞEHIR’DEN RAMAZAN’DA HER GÜN 3 İLÇENIN 3 MAHALLESINDE 5 BIN KIŞIYE ÜCRETSIZ YEMEK   19:43   CUMHURBAŞKANı ERDOĞAN YENI KORONA YASAKLARıNı AÇıKLADı   19:34   PANDEMIDE IŞYERLERINE YAPıLAN ICRALAR MECLIS GÜNDEMINDE   18:47   HDP’LI TURAN’DAN EĞITIM EMEKÇILERININ AŞıLANMASı HAKKıNDA TBMM BAŞKANLıĞıNA SORU ÖNERGESI   
 
     
 
 

İl Binasında İlk Toplantı Satıcı ile Yapıldı


Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Bölge Koordinatörlüğü görevi alan Kurucular Kurulu Üyesi ve Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) eski Başkanı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) eski Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Satıcı; Mersin’e gelerek İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve ilçe başkanları ile bir araya geldi.

 

Tarih : 27 Şubat 2021 Cumartesi 17:28   Okunma : 224

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Bölge Koordinatörlüğü görevi alan Kurucular Kurulu Üyesi ve Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) eski Başkanı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) eski Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Satıcı; Mersin’e gelerek İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve ilçe başkanları ile bir araya geldi. Tadilatı tamamlanarak önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan Mersin İl Binasının ilk konuğu olan Mustafa Satıcı, İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplantı yaparak  teşkilatlanma çalışmaları ve yaşanan süreçle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Kenti ve bölgeyi çok iyi bildiğini ifade eden Mustafa Satıcı; parti kuruluş süreciyle ilgili Ali Babacan’dan davet alınca hiç düşünmeden kabul ettiğini dile getirdi. Partinin kurulmasıyla birlikte hızlı bir teşkilatlanma ve kongre süreci yaşadıklarına dikkat çeken Satıcı, “Olası bir erken seçime hazır olmak amacıyla çok hızlı bir kongre süreci geçirdik. Pandemi koşulları altında son derece sağlıklı bir biçimde hiçbir üyemizi tehlikeye düşürmeden kongrelerimizi başarıyla gerçekleştirdik. Büyük Kongre sonrası 29 Haziran itibariyle yapılacak her hangi bir seçime DEVA Partisi olarak katılmaya hazırız” dedi.

Partinin kuruluşu ve teşkilatlanma sürecinin büyük bir çaba ve faaliyete neden olduğunu vurgulayan Mustafa Satıcı, “Bu süreçte elbette Genel merkezden başlayarak en alt birimlerimize kadar olağanüstü bir çaba ve çalışma dönemi geçirdik. Geride kalan 8,5 ayda teşkilatlanma çalışmalarımızı büyük oranda tamamladık. Her teşkilatımız kendi alanında çok başarılı işler yaptı. Tüm bu çalışmaların sistemli bir biçimde yürütülebilmesi, için bölge koordinatörlükleri oluşturuldu. Benim alanıma da Mersin-Malatya arasında bulunan 8 il düştü. Mersin olarak gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerle, Genel merkezimizle bir koordinasyon sağlamak amacıyla ortak çalışma yürüteceğiz” diye konuştu.

Mersin İl Teşkilatı olarak 9 ilçe başkanının belirlendiğini ve kalan 4 ilçe içinde çalışmaların son aşamada olduğu bilgisini veren İl Başkan’ı Cenk Cenkcimenoğlu da, “DEVA Partisi’ni  iktidara taşıyabilmek amacıyla Genel başkanımızın enerjisine Mersin’den güç verebilmek adına yoğun çalışma gerçekleştiriyoruz. Yönetim Kurulu Toplantılarımıza, İlçe Başkanlarımızı ve mutlaka bir genel başkan yardımcımızı misafir ederek çalışmalarımızı aktarma ve Mersin teşkilatından görev alan arkadaşlarımızın sormak istediği soruların yanıt bulmasına olanak sağlıyoruz” diye konuştu.

Mersin İl Başkanlığı olarak oluşturdukları komisyonlarla kentin sorunlarını rapor haline getirdiklerini belirten Başkan Cenkcimenoğlu; "Hazırladığımız bu raporları ilgili Genel Merkezimize ulaştırarak şehrimizde belirlenen ve kronik hale gelmiş sorunlar için üretilecek çözüm önerilerine  katkı sunmak istiyoruz. Biz tüm birimlerimizle koordineli bir şekilde çalışarak,  Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan'ın enerjisine gücümüzle katkı sunan bir İl Teşkilatı olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

İl yöneticileri ve ilçe başkanları ile karşılıklı soru-cevap kısmına geçilen toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş :
Etiketler :  COVID-19, DEPREM, İZMİR, KORONAVİRÜS, PANDEMİ, MERSİN, DEMOKRASİ, VE, ATILIM, PARTİSİ, İL BAŞKANLIĞI

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 
 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 


 


  SOSYAL MEDYA

 
 

 mersinerji.com
ANKA Haber Ajansı
Abonesidir

 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
altioksiyaset.com © Copyright 2017-2021 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA