28 Eylül 2022 Çarşamba

21:40   MSB: GÖLCÜK TERSANE KOMUTANLIĞIMIZDA MEYDANA GELEN İŞ KAZASINDA SÖZLEŞMELİ ER ENES BIYIK ŞEHİT OLDU   21:11   CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU, DAVUTOĞLU`NU ZİYARET ETTİ   21:06   KILIÇDAROĞLU: “AH ERDOĞAN AH… KAFANDAKİ TİLKİLER KAÇINILMAZ OLARAK DİLİNE VURUYOR. KADIN HAKLARINA İNANMAYAN SEN, BUNU SADECE OY ALMAK İÇİN BİR İŞ GİBİ GÖRÜRSÜN”   19:19   TGC BAŞKANI OLCAYTO: SANSÜR, SADECE HABERİ, KİTABI, SİNEMAYI, SANATI ETKİLEMİYOR. GİYİMİMİZE, YAŞAM BİÇİMİMİZE KADAR DAYATILAN BİR SANSÜR SÖZ KONUSU   18:50   ŞANLIURFA`NIN ULUAĞAÇ KÖYÜNDE ÖĞRENCİLER, KOMŞU KÖYDEKİ OKULA YÜRÜYEREK GİDİP GELİYOR: “İKİ YILDIR SERVİSİMİZ YOK. KIŞIN ÇOK ZORLANIYORUZ. YETKİLİLERDEN SERVİS İSTİYORUZ”   18:49   ERDOĞAN: YILBAŞINDA TÜM KESİMLERİN GELİRLERİNİ CİDDİ ŞEKİLDE YÜKSELTEREK REFAH KAYBINI GİDERMEKTE KARARLIYIZ   18:37   GENEL İŞ`TEN KEMAL KILIÇDAROĞLU`NA ZİYARET   18:27   EGM: MERSİN`DEKİ TERÖR SALDIRISIYLA İLGİLİ PAYLAŞIM YAPAN 22 SOSYAL MEDYA KULLANICISI HAKKINDA ADLİ İŞLEM BAŞLATILDI   18:10   RİZE`DE GAZETECİ GENÇAĞA KARAFAZLI`NIN YARGILANDIĞI DAVANIN DURUŞMASI 20 ARALIK`A ERTELENDİ   18:02   ABDURRAHMAN TUTDERE, SİNCİKLİ DEPREMZEDELERİN MAĞDURİYETİNE DİKKAT ÇEKTİ: "NEDEN MUHAMMED MUSTAFA`YI KIŞIN SOĞUĞUNDA KONTEYNERE MECBUR BIRAKIYORSUNUZ?"   17:50   KILIÇDAROĞLU: GÖLE`DE MEYDANA GELEN DEPREM NEDENİYLE BÖLGEDEKİ TÜM VATANDAŞLARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM   17:50   TBB BAŞKANI SAĞKAN: "TAHİR ELÇİ CİNAYETİNİN GÜNLÜK SİYASİ HESAPLARA ALET EDİLMESİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”   17:42   VELİ AĞBABA: "SEN DEVLETSİN, TERÖRİSTSE NİYE SERBEST BIRAKTIN, NİYE TAKİP ETMEDİN? BU TERÖRİST, PKK İLE ÇÖZÜM SÜRECİ YÜRÜTÜLÜRKEN SERBEST BIRAKILMIŞ"   17:31   OYA ERSOY: "MAHSA AMİNİ`NİN ÖLDÜRÜLMESİNİN PROTESTO EDİLMESİ ESKİŞEHİR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ`NÜ NEDEN RAHATSIZ ETMİŞTİR?”   17:30   MSB: SURİYE`NİN KUZEYİNDE SALDIRI HAZIRLIĞINDA OLDUĞU TESPİT EDİLEN VE TACİZ ATEŞİ AÇAN 13 PKK/YPG`Lİ TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ   17:18   ÜRETİCİLERDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN`A "ELEKTRİK" TEPKİSİ: "ÇİFTÇİLER ELEKTRİK DESTEĞİ İSTİYOR"   17:15   SES MALATYA ŞUBESİ`NDEN `PROMOSYON` EYLEMİ: “ÜCRETLERİMİZ ÜZERİNDEN BANKALARIN ELDE ETTİĞİ KÂRDAN PAYIMIZI İSTİYORUZ"   16:55   GENÇLER! İYİ Kİ MERSİN’E GELDİNİZ   16:53   KILIÇDAROĞLU İLE UYSAL BİR ARAYA GELDİ. KILIÇDAROĞLU MERSİN`DEKİ SALDIRIYI KINADI: "İNSANLIK SUÇUNA KARŞI ORTAK TAVIR TAKINMAK DA SİYASETÇİ OLARAK BİZİM GÖREVİMİZ"   16:36   MUSTAFA SARIGÜL: TARAFSIZ CUMHURBAŞKANI , GÜÇLÜ BİR MECLİS VE BAĞIMSIZ YARGIDAN YANAYIZ  
 
     
   

KILIÇDAROĞLU`NUN "GERÇEKTEN BENİMLE BİRLİKTE MİSİNİZ?" SÖZLERİNE DESTEK GELDİ: "YANINDAYIM"


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Seferihisar`da "Siz gerçekten benimle birlikte misiniz?", "Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?" diye sordu. Kılıçdaroğlu`nun sözlerine, sosyal medyada CHP yöneticileri, belediye başkanları ve milletvekillerinden "Yanındayım" etiketiyle destek mesajları geldi. "Yanındayım" etiketi, Twitter`de kısa sürede Türkiye gündeminde birinci sıraya çıktı.

 

Tarih : 23 Eylül 2022 Cuma 13:13   Okunma : 928

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Seferihisar`da "Siz gerçekten benimle birlikte misiniz?", "Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?" diye sordu. Kılıçdaroğlu`nun sözlerine, sosyal medyada CHP yöneticileri, belediye başkanları ve milletvekillerinden "Yanındayım" etiketiyle destek mesajları geldi. "Yanındayım" etiketi, Twitter`de kısa sürede Türkiye gündeminde birinci sıraya çıktı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Seferihisar`daki kampında yaptığı konuştu. Kılıçdaroğlu, toplantıda partililere; “Bu mücadelede halk düşmanlarını birlikte yeneceğiz. Özgürlük, doğruluk, adalete susamış halkımıza kurtuluşu beraber getireceğiz. Ama şunu da artık bilmek zorundayım. Siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor. Bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğinizi de görüyorum ama artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?” diye seslendi. 

Kılıçdaroğlu`nun “Benimle birlikte misiniz?” sözlerine sosyal medyadan CHP`li Büyükşehir Belediye başkanları, Genel Başkan yardımcıları, milletvekilleri ve partililerden destek mesajları geldi. "Yanındayım", "Seninleyiz Kılıçdaroğlu" etiketi kısa sürede Türkiye gündeminde birinci sıraya çıktı.

Kılıçdaroğlu`nun sözleri üzerine gelen destek mesajlarından öne çıkanlar şöyle:  

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu: Her koşulda Sayın Genel Başkanımızın yanındayım.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: Adil yarınlar, huzurlu bir gelecek için her zaman yanınızdayım.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: Umut, barış ve adalet dolu bir Türkiye için Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu`nun yanındayım.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: Gençlerin geleceğe umutla baktığı, kadınlarımızın yüzünün güldüğü, milletimizin huzurlu ve mutlu olduğu, daha aydınlık, daha özgür ve daha adil bir Türkiye için bugün de yarın da Sayın Genel Başkanımızın yanındayım. Cumhuriyetimizin 100. yılında geliyor gelmekte olan.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu: Aydınlık yarınlar için daima Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu`nun yanındayım. 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar: Sayın Genel Başkanım, hep yanındaydık, her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Yanındayım. 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer: Dün ne isem bugün de aynıyım. Yanındayım. 

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç: Hak, hukuk, adalet için, özgür yarınlarımız için, "Tek bir çocuğun yatağa aç girmediği" Türkiye`yi birlikte yaratmak için, bugün yanınızdayım, yarın da yanınızda olacağım Sayın Genel Başkanım.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: İlk günden beri, her zaman Sonuna kadar… Yanındayım Kemal Kılıçdaroğlu.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay: Devlete adalet, millete refah, memlekete huzur için yanındayım.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak: Yanındayım.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: Üretim, eğitim, adalet, sosyal devlet… Yarının Türkiye`sini inşa yolculuğunda, her zaman yanındayım. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi: Tavrımız net! Yolun yolumuzdur. Seninleyiz Kılıçdaroğlu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: Yolunuz, yolumuzdur. Mücadelenizde yanındayız, arkanızdayız sayın Genel Başkanım!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen: Halk düşmanlarını beraber yeneceğiz. Yanındayız Kılıçdaroğlu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Kara: Adalet için, özgürlük için, hak için, hukuk için, millete refah, memlekete huzur için yanındayım.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Açıkel: Hak, hukuk, adalet için; milletimizin hazinesini soyanlardan hesap sormak için; Türkiye`yi, fabrikalarla çevrili bir kale yapmak için; vatanı ve vatandaşlığı satanları göndermek için; güçlü bir sosyal devlet ile eşitsizliklere son vermek için; Sayın Kemal Kılıçdaroğlu`nun yanındayım.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel: Şartlar ne olursa olsun cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandırma mücadelemizden, adalet mücadelemizden bir adım dahi geri atmayacağız. Bu büyük mücadelede seni asla yalnız bırakmayacağız, yanındayım sayın Genel Başkanım.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek: Tavrımız net, seninleyiz Kılıçdaroğlu, yanındayız Kılıçdaroğlu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç: Yaşanabilir bir Türkiye ve halkın iktidarı için her daim seninleyiz.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın: Evlatlarımızın geleceği için, aydınlık günler için, adaletli yarınlar, huzurlu, özgür ve refah bir Türkiye için liderimizin yanındayım birlikte başaracağız.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu: Yanındayım.

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan: Halk düşmanlarını yenmek için yanındayız Genel Başkanım.

 

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


  GÜNCEL HABERLER

 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 
 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 
 


  SOSYAL MEDYA


  GAZETELER
 
 

 mersinerji.com
ANKA Haber Ajansı
Abonesidir

 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinerji.com © Copyright 2017-2022 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA