1 Nisan 2023 Cumartesi

01:43   CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ KESİN ADAY LİSTESİ RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI: KILIÇDAROĞLU, İNCE, ERDOĞAN VE OĞAN RESMEN ADAY   01:06   FİNLANDİYA`NIN NATO ÜYELİĞİNE İLİŞKİN KANUN TEKLİFİ TBMM GENEL KURULU`NDA KABUL EDİLDİ   23:27   KILIÇDAROĞLU`NDAN AB GÖÇMEN ANLAŞMASI AÇIKLAMASI: BAŞINDAN BERİ BU KONU HAKKINDA ÇOK NETTİM. ÖNCE TÜRKİYE   23:05   TBMM GENEL KURULU`NDA KABUL EDİLDİ... EN DÜŞÜK EMEKLİ AYLIĞI 7 BİN 500 TL`YE, BAYRAM İKRAMİYELERİ İSE 2 BİN TL`YE YÜKSELTİLDİ   21:15   AYLİN NAZLIAKA: “BUGÜN SAYIN GENEL BAŞKANIMIZLA GÖRÜŞTÜM VE 13. CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU`NUN KABİNESİ`NDE YARIŞMAK ÜZERE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞIMI ÇEKME KARARI ALDIM”   19:41   MEMLEKET PARTİSİ KURUCULARINDAN, PM ÜYESİ EŞBER ATİLA İSTİFA ETTİ: “CUMHURBAŞKANI ADAYI SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU`NA DESTEK VERMEK; TEK ADAM DÖNEMİNİ BİTİRMEK, SARAY REJİMİNİ SONLANDIRMAK İSTEYEN HERKESİN ÖDEVİ HALİNE GELMİŞTİR”   19:33   MGK BİLDİRİSİ: 14 MAYIS 2023 PAZAR GÜNÜ BİRLİKTE YAPILACAK OLAN CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ İLE 28. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMİNİN, HUZUR VE GÜVEN ORTAMI İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE YÖNELİK TEDBİRLER GÖZDEN GEÇİRİLMİŞTİR   19:32   İMAMOĞLU: “BİZİM YOLA ÇIKIŞIMIZIN EN BÜYÜK ÖDÜLÜ BİRİNCİ TURDA SEÇİMİ KAZANMAKTIR VE KAZANACAĞIZ”   18:57   İMAMOĞLU: “İKTİDAR. AMA SÜLALE İÇİN İKTİDAR DEĞİL. MİLLET İÇİN İKTİDAR. ‘BEN BU BİRLİĞİN DIŞINDA KALACAĞIM, KENDİ GÜCÜMÜ GÖSTERECEĞİM` DİYEN HATA YAPAR. BAŞKASININ EKMEĞİNE YAĞ SÜRER”   18:37   KIZILDERE`DE YAŞAMINI YİTİREN CİHAN ALPTEKİN 51. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE MEZARI BAŞINDA ANILDI   18:35   ENGİN ALTAY`DAN ERDOĞAN`A “GELECEK DÖNEM HELALLEŞME, ZENGİNLEŞME VE KUCAKLAŞMA DÖNEMİ OLACAK. MİLLETİN GELECEK DÖNEM İÇİN SENİN YALANLARINA DA BOŞ VAATLERİNE DE KARNI TOK”   18:26   UĞUR POYRAZ: “BUGÜN YSK TARAFINDAN VERİLEN KARARDA, ANAYASA`YI BİR KİŞİNİN GÖRÜŞ, İSTEK VE İNANÇLARI, HATTA İDEOLOJİLERİ DOĞRULTUSUNDA YORUMLAMAYA ÇALIŞTIKLARI GÖRÜLMÜŞTÜR”   18:25   OSMANİYELİ GAZETECİLER  32 GÜN SONRA TAHLİYE OLDU   18:01   AKŞENER`DEN ERDOĞAN`A YANIT: “BEN BURADAYIM, ADRESİM BELLİ, ÇANTAM ELİMDE, BENİM İÇİN SİLİVRİ SOĞUK DEĞİL; BUYURUN RECEP BEY”   17:48   YÜKSEK SEÇİM KURULU, ERDOĞAN`IN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA YAPILAN İTİRAZLARI REDDETTİ   17:44   YILDIRIM KAYA`DAN YÖK`E: "ÖĞRENCİLER KENDİ YURTLARINA YERLEŞEBİLECEKLER Mİ? BUNUN HAZIRLIKLARINI YAPTINIZ MI? GERÇEKTEN YETER. GİDECEKSİNİZ ZATEN AMA TAHRİP ETMEDEN GİDİN"   17:30   CHP`NİN "YABANCILARIN TÜRKİYE`DEN MÜLK EDİNMELERİNİN KONTROL ALTINA ALINMASI" ÖNERİSİ, AKP VE MHP`Lİ VEKİLLERİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ.. CHP`Lİ BAKAN: VANUATU VATANDAŞI NİYE TÜRKİYE`DEN GAYRİMENKUL ALIR?   17:11   İYİ PARTİLİ USTA`DAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN`A: “SİZ TAYYİP ERDOĞAN OLARAK DEVLET HİZMETİNDE BULUNDUĞUNUZ SÜRE BOYUNCA İMZANIZIN OLDUĞU TÜM PROJELERDE DEVLETİN YANİ HAZİNE`NİN MENFAATLERİNİ GÖZETMEKLE SORUMLUSUNUZ”   16:52   MERAL DANIŞ BEŞTAŞ,    16:39   MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SEÇER, ULUSLARARASI LIONS KULÜPLERİ BAŞKANI SHEEHAN VE BERABERİNDEKİ HEYETİ AĞIRLADI  
 
     
   

BORNOVA`DA CHP`YE 300 KİŞİLİK KATILIM


Bornova`da CHP`ye katılan 300 Ağrılı vatandaş için rozet takma töreni düzenlendi. CHP`nin Ağrı doğumlu İl Başkanı Şenol Aslanoğlu`nun ilk rozeti taktığı törende, birlik ve beraberlik mesajları verildi. Törene katılan Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, “Ülkemizin CHP`nin birleştiriciliğine ve kurucu değerlerine ihtiyacı var” diye konuştu.

 

Tarih : 2 Şubat 2023 Perşembe 09:47   Okunma : 315

Bornova`da CHP`ye katılan 300 Ağrılı vatandaş için rozet takma töreni düzenlendi. CHP`nin Ağrı doğumlu İl Başkanı Şenol Aslanoğlu`nun ilk rozeti taktığı törende, birlik ve beraberlik mesajları verildi. Törene katılan Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, “Ülkemizin CHP`nin birleştiriciliğine ve kurucu değerlerine ihtiyacı var” diye konuştu.

Bornova Belediyesi Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi`nde düzenlenen organizasyon ile çoğunluğu Adalet ve Kalkınma Partisi`nden ayrılan 300 Ağrı kökenli Bornovalı, CHP`ye geçti. CHP Bornova İlçe Başkanı Ertürk Çapın tarafından düzenlenen rozet takma törenine, İl Başkanı Şenol Aslanoğlu`nun yanı sıra İzmir Milletvekili ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) Üyesi Mahir Polat, CHP YDK Üyesi Ebru Okay, CHP İzmir Milletvekilleri Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Atilla Sertel, Bedri Serter, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ile CHP`nin çok sayıda yöneticisi ve üyesi katıldı.

İLK ROZETİ İL BAŞKANI ASLANOĞLU TAKTI

Törende ilk rozeti, Rıfat Efe`ye takan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, kendisinin de Ağrı kökenli olduğuna dikkat çekerek, “Bizler doğduğumuz yerlerden çeşitli sebeplerle göçüp edip geldik. Bu şehir bizi bağrına bastı. Doymamızı, gelişmemizi, çocuklarımızı büyütmemizi sağladı. Ben çiçeği burnunda bir il başkanı olarak çiçeği burnunda partililerimize rozet takmanın mutluluğunu yaşıyorum. Korkularından sürekli seçim takvimi değiştiriyorlar. Bizim için hiç farketmez. Seçim ne zaman olursa olsun biz sizlerin de desteğiyle iktidara geleceğiz” dedi.

"SON 100 METREYİ BİRLİKTE KOŞACAĞIZ"

CHP İzmir Milletvekili ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Mahir Polat, geçmişin çok konuşulduğunu artık önlerine bakmaları gerektiğini belirterek, “Çocuklarımız için, demokrasi ve adalet için Türkiye`de başka bir adres görmediniz ve partimize geldiniz. Ne iyi ettiniz, hoşgeldiniz. Çok büyük bir sorumluluk aldınız. Geleceği hep birlikte inşaa edeceğiz. Adalet Yürüyüşü ile başlayan yürüyüşümüzün son 100 metresini birlikte koşacağız. Sadece Bornova ve İzmir değil, doğduğunuz topraklar için de emek vereceğinizi biliyorum. Ülkemize barışı ve kardeşliği Genel Başkanımızı 13. Cumhurbaşkanı yaparak gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

"GÜZEL GÜNLER BİZİM OLACAK"

Çok değerli ve önemli bir buluşmada olduklarını söyleyen CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, yeni üyelere seslenerek, “ Sizler geleceğimize sahip çıkmak adına Cumhuriyetin kurucu partisine katıldınız. Kurtuluş Savaşı ruhuyla bugün birbirimize daha çok sarılmamız gerekiyor. Bu duygularla aramıza katıldığınızı biliyor, hepinize yürekten teşekkür ediyor ve şükranlarımızı sunuyorum. Güzel günler bizim olacak, arzu ettiğimiz o aydınlık geleceği hep birlikte kuracağız” dedi.

"BİRLİKTE, KARDEŞÇE, BARIŞ İÇİNDE"

CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, AKP iktidarını eleştirdiği konuşmasında şunları söyledi:

“İktidara geldiklerinde 2 milyon 200 bin insan sosyal yardımlardan yararlanıyordu. Bu bu rakam 17 milyona çıktı. Pandemi döneminde 30 milyonu buldu ve ne yazık ki onlar bununla övünüyor. Parmağında yüzükle gelip karun kadar zengin oldular ama artık son dönemlerini yaşıyorlar. Biz CHP olarak bu ülkede hiç kimseyi ayırt etmeksizin birlikte, kardeşçe, barış içinde yaşamak istiyoruz. Herkesin eşit yurttaş olması için mücadele ediyoruz ve bunu gerçekleştireceğiz.” 

"PARTİMİZE GÜÇ VERDİNİZ"

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter ise CHP`nin Türkiye Cumhuriyeti`nin kurucu partisi olduğunu vurgulayarak, “Önümüzde çok kısa bir süreç var. Geleceğimiz olan çocuklarımızın, gençlerimizin özgür bir ülkede yaşamasını istiyorsak birlik olmalıyız. Bu anlamda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk. Büyük bir ailenin içine geldiniz, hoşgeldiniz. Bizlere güç verdiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

"BORNOVA`DA ÜYE SAYIMIZ 17 BİN"

Bornova`daki üye sayılarının 17 bin olduğunu söyleyen CHP İlçe Başkanı Ertürk Çapın, yeni üyelere seslenerek, “Hakkın, hukukun, adaletin ve demokrasiye olan inancın partisi olan CHP`ye hoşgeldiniz. Şimdi sizler de aramıza katıldınız. Bundan sonra birlikte yol yürüyeceğiz ve kısa bir süre sonra CHP iktidarında güzel günleri yine hep beraber göreceğiz” diye konuştu.

 

 

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  GÜNCEL HABERLER

 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 
 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 
 


  SOSYAL MEDYA


  GAZETELER
 
 

 mersinerji.com
ANKA Haber Ajansı
Abonesidir

 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinerji.com © Copyright 2017-2023 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA